myMates v2.1 Sosyal Paylaşım Scriptini Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

192

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


myMates v2.1 Sosyal Paylaşım Scriptini Tam İndir

myMates Sosyal Paylaşım Scripti, diğer sosyal ağ scriptlerinden farklı olarak kullanıcıları sadece adminin ekleyebildği ve anlık mesajlaşma gibi özelliklerin bulduğu güzel bir scripttir. Bu scripti sitenize kurarak yönetici olarak tanıdıklarınıza üyelik açabilir ve onlarla özel görüşmelerinizi bu sistem üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Veritabanının nasıl oluşturulduğunu bilmiyorsanız sizin için önceden hazırlamış olduğumuz makalemize buradan ulaşabilirsiniz.
2. Site Dosyaları klasöründeki dosyaları sunucunuza atınız ve www.site-ismi.com şeklinde sitenize giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda otomatik olarak kurulum ekranı gelecektir. Sayfayı en aşağıya çekip bir sonraki adıma geçiniz.
3. Bir sonraki adıma geçtiğinizde size database bilgilerinizi ve yönetim paneli şifrenizi belirleyeceğiniz bölüm gelecektir. Buraları doğru bir şekilde ayarladıktan sonra kurulum işlemini tamamlayınız.
4. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra sistem size otomatik olarak bir şifre verecek. Bu şifreyi bir yere not ediniz. Çünkü bu şifre ile üyelik girişi yapacaksınız. Kurulumda sizin belirlemiş olduğunuz şifre ise yönetim paneli giriş şifresidir. Bunları karıştırmayınız.
5. myMates scriptimiz kurulmuştur. Sitenizin anadizininden setup klasörünü silmeyi unutmayınız.

Yönetim Paneli: www.site-ismi.com/moderate
Şifre: Kurulumda belirlemiş olduğunuz şifredir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK