Hakkımızda

Biz kimiz?

2004 yılından bu yana internette farklı sektörlerde hizmet vermiş ve halen hizmet vermeye devam eden bir grup girişimciyiz. E-ticaret, internet haber, sosyal medya da geliştirdiğimiz tema, eklenti, harici yazılımlar ile bir çok alanda faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Yaptığımız girişimler ne kadar ufak çaplı olsada gelecekte yapacağımız büyük projelerimizin öncüsü olarak tanımlayabiliriz. Grubumuz, hepsi kendi alanlarında profesyonel iki web yazılımcı, bir grafik tasarımcı ve birde desktop yazılımcı olmak üzere toplamda 4 kişiden oluşmaktadır. Grubumuzun eğitim seviye ortalaması Üniversitedir.

Neler yapmaya hedefliyoruz?

Hedeflerimiz gerçektende büyük, umarız ki ileride hayalimizdeki hedeflerimizi gerçekleştirebiliriz. Tema360 varyasyonunda elimizde 3-4 farklı çeşit sistem bulunmakta, bu sistemlerle kullanıcılara yurt dışında veya yurt içinde son kullanıcıya uçuk fiyatta pazarladıkları temaların veya farklı hizmetlerin benzerlerini ücretsiz ve sabit fiyat 5TL olarak kullanıcılara sunmak istiyoruz.

Düşükte olsa, neden ücret talep ediyorsunuz?

Ücret talep etmemizin 3 sebebi var, bunları şöyle sıralayabiliriz;

  1. Ekibimiz tamamen bu sistemler üzerinden gelirini sağlamaktadır, zamanlarının tümünü geliştirme ve içerik üretmeye yönelik ayırdıkları için farklı bir gelir kaynakları yoktur.
  2. Piyasada çok fazla girişimci mevcut ancak uçuk fiyatları gördükçe yapmak istedikleri şeylerden soğuyor veya yapmaktan vazgeçiyorlar. Girişimlerine destek sağlamak için düşük fiyat istiyoruz..
  3. Sahtekarlık ve/veya yayınladığımız temaların başkaları tarafından alınıp kendi web sitelerinde paylaşmalarını bir nebzede olsa engellemek.
SMS ABONELİK