WordPress Premium Haber Teması Son Sürüm İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1058

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


WordPress Premium Haber Teması Son Sürüm İndir

Temaya ait daha önce şurada yazdığım yazı ile birlikte tanıtımı ve Mayıs 2014 yılında satışa başlayarak piyasaya çıkarttığım ve güncelleme konusunda iş yoğunluğum nedeniyle istediğimiz gibi ilerleyemediğim WordPress uyumlu haber temasını ücretsiz dağıtma kararı aldım. Warez konusunda çok sıkı davranarak, bu kadar ilgi görmesine rağmen illegal platformlarda paylaşılmaması ve kırılamamış olması bizi çok sevindirmişti.

 

Ancak temanın geleceği olmadığını düşündüğüm, ihtiyacı olanların da kullanmasını istediğim için ücretsiz olarak dağıtma kararı almış bulunuyorum. Temaya ait tüm detaylar dosya içerisinde mevcut olup, dökümantasyon klasörü içerisinde bulunan yönergelerle temayı çok rahat kurup, çalışır hale getirebilirsiniz.

Temaya ait tüm detaylar için buraya bakabileceğiniz gibi şuradan da detaylarını inceleyebilirsiniz. Temayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Demodaki temaya ait XML dosyasını dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar demoda bulunan tüm içerik bu XML’de mevcuttur. XML’i indirmek için buraya tıklayınız.

 

Demodaki temaya ait full veritabanı dosyasını da paylaşıyorum. Kurulum yapamayanlar veritabanı içerisinde bulunan site adresini değiştirerek direkt upload yaparlarsa, tema sorunsuz çalışacaktır. Demodaki DB indirmek için burayatıklayabilirsiniz.

NOT: Demodaki kullanıcı adı: admin olup şifresi: JIJSM$y5^)X6!YI0a0GsAR@5 ‘dir.

Alıntı “www.kaantukek.com”

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK