Voice – WordPress Blog Teması Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

738

Blog Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Voice – WordPress Blog Teması Tam İndir

Yine newsmag gibi Voice wordpress blog teması da dünya üzerinde en çok satan ilk 10 tema içerisinde. Yine bu blog teması için de çok fazla söz sarf etmeye gerek yok. Zaten satış rakamları ne denli kaliteli bir wordpress blog teması olduğunu gözler önüne seriyor.

Keza bir çok ünlü kişisel blog ve gezi blogu da voice wordpress kişisel blog teması kullanıyor. Gerçek anlamda muazzam bir blog teması.

Tek dezavantajı ise, newsmag blog temasında olduğu gibi Türkiye’de yüzlerce hatta binlerce sitenin bu blog temasını kullanıyor olması.

 

Eğer tema hoşunuza gitti ise kullanın, ancak bir çok site tarafından da kullanıldığını ve bunun size, sitenize bir kimlik kazanamda zorluk çıkaracağını unutmayın.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK