VIP Resim Yükleme Scripti 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

302

Resim/Galeri Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


VIP Resim Yükleme Scripti 2020 İndir

VIP Resim Yükleme ScriptiMert Çolak tarafından PHP ile kodlanan MySQL veritabanını kullanan bir kişisel resim yükleme scriptidir. Ayrıca scripte jQuery ile zenginlik katılmıştır. Scripti ilk olarak WM Scripti ekibi ile paylaştığı için kendisine ayrıca teşekkür ederiz.

Özellikler
1. Kategori sistemi
2. Çoklu resim yükleme (her yüklemede maksimum 6 tane)
3. Resim boyutlandırma
4. Yönetici bilgi düzenleme paneli
5. İstatistik bölümü (toplam kategori, toplam resim, toplam alan, son giriş)
6. Her kullanıcıya ayrı panel (farklı yükleme alanı, farklı kategoriler, farklı istatistikler)

Kurulum
1. bilgi klasöründe bulunan baglan.php dosyasını açarak veritabanı bilgilerini düzenleyin.
2. Tüm dosyaları sunucunuza atın.
3. Bu işlemleri yaptığınızda scriptin çalışması gerekmektedir. Eğer resim yüklerken hata alıyorsanız dosya klasörüne ve alt klasörlere chmod 777 verin. Eğer CHMOD, Dosya izini nasıl verildiğini bilmiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.

Birden Fazla Üye Ekleme
Daha önce de belirttiğim gibi kişisel resim yükleme scripti olduğu için dışarıdan isteyen kişiler üye olamamaktadır. Sadece sizin istediğiniz ve hesap açtığınız kişiler kullanabilmektedir. Scriptte üye ekleme özelliği bulunmadı için manuel olarak ekleme yapmanız gerekmektedir.

1. Yönetici eklemek için aşağıdaki kodda bulunan ID-Sirasi kısmını phpMyAdmin üzerinde uyeler tablosunda bulunan id kısmındaki numaralardan farklı olarak kendinize göre düzenleyin.
Yani tüm kullanıcıların id numarası farklı olması gerekir. Buna dikkat ederek isteğinize göre bir numara yazabilirsiniz.
2. Yine aşağıdaki kodda bulunan Yeni-Yonetici-Adi kısmına istediğiniz kullanıcı adını yazın.
3. phpMyAdmin‘e girerek veritabanınızı seçin ve üst menüde bulunan SQL yazısına tıklayarak düzenlediğiniz kodu yazın ve Git butonuna tıklayın.
4. Sorguyu gönderdiğinizde belirlediğiniz kullanıcı oluşturulacaktır. Kullanıcı adı sizin belirlediğiniz kullanıcı adı olacaktır, şifreniz ise wmscripti olacaktır. Şifrenizi giriş yaptıktan sonra değiştirebilirsiniz.

INSERT INTO `uyeler` (`id`, `email`, `sifre`, `time`, `durum`) VALUES
(ID-Sirasi, 'Yeni-Yonetici-Adi', '3a02d85c4aa290affdce9ec6a2e9e20f', 1, 1);

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK