Ücretsiz WordPress Magazin Teması Jet-Mag Lite Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

696

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Ücretsiz WordPress Magazin Teması Jet-Mag Lite Tam İndir

Ücretsiz wordpress magazin teması olan Jet-Mag Lite temasını siteleriniz de rahatça kullanabilirsiniz, tema tasarımsal olarak hızlı ve seo uyumlu kodlanmıştır. Jet-Mag wordpress temasının ücretsiz sürümü olan Jet-Mag Lite teması ile siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz wordpress temasının verebileceği bütün özellikleri vermeye çalıştık. Tabi her ücretsiz temada olduğu gibi Jet-Mag Lite temasında da bazı kısıtlamalar mevcut, bu kısıtlamalar şunlardır.

-Jet-Mag Lite temasında reklam alanları seçeneği yoktur. Full sürüm olan Jet-Mag temasında 19 farklı reklam alanı vardır.
-Jet-Mag Lite temasında kutulara istediğiniz kategoride ki içerikleri gösteremiyorsunuz. Full sürümde kutulara istediğiniz kategorilerde ki içerikleri gösterebilirsiniz.
-Jet-Mag Lite temasında widgetlerde gözüken içeriklere kategori atayamıyorsunuz, Full sürümde widgetlere kategoriler atayabiliyorsunuz.

Jet-Mag Lite temasını yukarıda ki özellikler dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Aşağıda ki demo linki Jet-Mag temasının full versiyonun linkidir. Jet-Mag Lite teması açık kaynak olarak kodlanmıştır, dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya eklemeler yapabilirsiniz. İyi günlerde kullanın.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK