Ücretsiz WordPress Magazin Teması Jet-Mag Lite Tam İndir

Ücretsiz WordPress Magazin Teması Jet-Mag Lite Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

696

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

50TL Canlı Desteğe Yazın!

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Ücretsiz WordPress Magazin Teması Jet-Mag Lite Tam İndir

Ücretsiz wordpress magazin teması olan Jet-Mag Lite temasını siteleriniz de rahatça kullanabilirsiniz, tema tasarımsal olarak hızlı ve seo uyumlu kodlanmıştır. Jet-Mag wordpress temasının ücretsiz sürümü olan Jet-Mag Lite teması ile siz değerli kullanıcılarımıza ücretsiz wordpress temasının verebileceği bütün özellikleri vermeye çalıştık. Tabi her ücretsiz temada olduğu gibi Jet-Mag Lite temasında da bazı kısıtlamalar mevcut, bu kısıtlamalar şunlardır.

-Jet-Mag Lite temasında reklam alanları seçeneği yoktur. Full sürüm olan Jet-Mag temasında 19 farklı reklam alanı vardır.
-Jet-Mag Lite temasında kutulara istediğiniz kategoride ki içerikleri gösteremiyorsunuz. Full sürümde kutulara istediğiniz kategorilerde ki içerikleri gösterebilirsiniz.
-Jet-Mag Lite temasında widgetlerde gözüken içeriklere kategori atayamıyorsunuz, Full sürümde widgetlere kategoriler atayabiliyorsunuz.

Jet-Mag Lite temasını yukarıda ki özellikler dışında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Aşağıda ki demo linki Jet-Mag temasının full versiyonun linkidir. Jet-Mag Lite teması açık kaynak olarak kodlanmıştır, dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya eklemeler yapabilirsiniz. İyi günlerde kullanın.winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK