Ücretsiz WordPress Film Botu İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

946

Video Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Ücretsiz WordPress Film Botu İndir

Eğer WordPress tabanlı bir Film Siteniz varsa veya WordPress Tabanlı bir Film Sitesi Açmayı Düşünüyorsanız Kesinlikle Size Çalışan bir WordPress Film Botu Lazım Diyebilirim.
Film Sitesi emek isteyen ve yönetmesi zor olan bir uğraştır.Güncel Filmleri upload etmek , Filmin konusunu yazmak , Yorumlar ile uğraşmak kesinlikle çok zaman alan ve uğraşması zor olan bir iştir.Bir çok Webmaster Film Botu kullanarak bu sıkıcı işten kurtulmuş olur.Tabi kaliteli ve sorunsuz bir Film Botu bulmak Pekte Kolay Değildir.
Korkusuz Yazar Olarak Sizler için her zamanki gibi en iyisini ayarladık.Normal Şartlarda bu kadar gelişmiş bir Film Botu için Webmasterlara yüklü bir ücret ödemeniz gerekir Lafı Fazla uzatmadan WordPress Film botumuzu Tanıyalım.

<— WordPress Film Botu Özellikler —>
WordPress Film Botu Sorunsuzca Güncel Olarak Film Çekebilmektedir.
WordPress Film Botu ‘muzKeremiya 4CineUpOzMovieBayMovie2Basizle V5Tahamata V3Temalarında Sorunsuz Olarak Çalışabilmektedir Hatta twenty eleven temasında bile sorunsuzca kullanabilirsiniz Kısacası Tüm WordPress Temaları ile %100 uyumlu WordPress Film Botudur.
Kayıt , Resim Boyutlandırma , Kurulum ve Güncelleme Gibi işlemleriWordPress Fonksiyonlarını Kullanarak yapar.Diğer Film Botlarına Göre çok daha hızlı işlem yapar.
Film Temalarında Page-Speed ‘i etkileyen sorunlardan birisi olan Film Afiş BoyutunuWp-Admin Medya Ayarlarında vereceğiniz resim boyutlarına göre yapılandıraraktemanızdaki resim boyutları dahilinde resimleri küçültür.Ekstra resim boyutlandırma eklentilerine olan ihtiyacı tamamen ortadan kaldırır.
<— Kurulum —>Dosyaları wp-content/plugins dosyasına atıp wordpress panelinizin eklentiler kısmından aktifleştirin.Sorunsuz Olarak Film Botumuzu Kullanabiliriz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK