Ücretsiz Minimal Kişisel Blog Teması Full İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1029

Blog Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Ücretsiz Minimal Kişisel Blog Teması Full İndir

Hadi biraz bu temadan bahsedelim:

Gereksinimler:

  • Temayı görseldeki gibi kullanabilmeniz için herhangi bir eklenti gerektirmiyor.
  • Site logosunu admin eposta adresini baz alarak gravatar üzerinden çekiyor dolayısı ile hem yorumlardaki hemde site logosundaki görseli değiştirmek için gravatar üzerinden değiştirmeniz yeterli olacaktır.
  • Temada rastgele yazı gösterme, okunma sayacı gibi basit özellikler mevcut ve eklentisiz kullanılabilir.
  • Anasayfada bulunan e-posta abonelik alanı ise mailchimpkullanıyor. Bu özelliği kullanabilmeniz için mailchimp hesabı açıp, e-mail aboneliği için link oluşturmalı ve temanın index.php dosyasının 46.satırında bulunan MailChimp Adresiniz alanına eklemelisiniz.

Evet yukarıda ki basit birkaç adım dışında temayı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Temayı wordpresse uyarlarken aslına uygun kalmaya ve sadeliğini bozmamaya özen gösterdim. Bu arada söylemeden geçmek istemiyorum sonuçta ortada bir emek var temanın html hali uipasta‘ya aittir, tema kendileri tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır yine temanın html haline ve diğer temalarına web siteleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kullanım şartları

Arkadaşlar temayı wordpress’e entegre ederken herhangi bir ticari kaygı gütmedim ve kullanıcısınında gütmemesini istiyorum. Ben eminim ki emeğe saygı duyan tema kullanıcıları sitenin alt bölümünde bulunan yapımcı isimlerini kaldırmayacaktır, ama kaldırırsalarda canları sağolsun 

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK