Toplist Dizin Scriptini Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

205

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Toplist Dizin Scriptini Güncel İndir

PHPScriptlerim‘in yapmış olduğu bir diğer script olan Toplist Scripti‘dir. Bu scripti sitenize kurduğunuzda kullanıcılarınız sitelerini ekleyerek backlink alabilirler.

Özellikleri
1. Sayfa Yönetimi
2. Arama Sayfası
3. Üye Sistemi
4. Admin Paneli

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Daha sonra oluşturduğunuz veritabanına SQL klasöründeki toplist.sql dosyasını import (içeri aktar) ediniz. Import (İçeri Aktar) işleminin nasıl yapıldığını bilmiyorsanız buradaki makalemize bakabilirsiniz.
2. Daha sonra Site Dosyaları klasöründe bulunan config.php dosyasını açarak içerisinde bulunan aşağıdaki kısımları kendi sunucu özelliklerinize ve oluşturduğunuz database bilgilerini buraya yazınız.

1
2
3
4
$dbhost = "localhost";
$dbuser = "root"; //Veritabanı Kullanıcı Adı
$dbpass = ""; //Veritabanı Şifresi
$dbdata = "toplist"; //Veritabanı Adı

3. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız.
4. Toplist Dizin Scripti kurulumunuz tamamlanmıştır. Artık admin paneline girerek ayarlarınızı yapabilir scripti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/yonetim şeklindedir.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin

NOT: Script içerisinde kullanıcıların gönderdiği siteleri otomatik onaylamak için admin panelinde ayarlar kısmından yapabilirsiniz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK