Social Sharer – Facebook Sosyal Reklam Kazanç Scripti 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

581

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Social Sharer – Facebook Sosyal Reklam Kazanç Scripti 2020 İndir

Müşterilerinizi, ziyaretçilerinizi veya abonelerinizi kişisel reklam ekibinize dönüştürün!

Kullanıcıların sosyal medya, web sitesi veya blogdaki arkadaşlarıyla, takipçileriyle, aboneleriyle paylaşabilmeleri, hedeflenen ziyaretçi sayısına ulaştıklarında, para ya da ödül alabilmeleri için bir sosyal reklam oluşturun.

NEDEN BUNU KULLANMALISINIZ ?

 

Bu, müşterilerinizi veya ziyaretçilerinizi, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi sosyal ağdaki tüm arkadaşlarına, takipçilerine veya abonelerine tanıtan kişisel reklam ekibinize dönüştürmenize, uyurken trafiğinizi, satışlarınızı ve yönlendirmelerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

BONUS
Reklam Düğmesi Üreticisi

Bir sosyal reklam düğmesi herhangi bir web sitesine, blog’a, açılış sayfasına veya satış sayfasına yerleştirilebilir. Bu sayede ziyaretçiler tıkladıklarında doğrudan arkadaşlarınızla paylaşmak ve ödeme almak için sayfanıza yönlendirilirler

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK