Slippa – Hosting Sitesi Scripti 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

605

Hosting Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Slippa – Hosting Sitesi Scripti 2020 İndir

Slippa php script indir. Slippa scripti PHP Tabanlı bir hostin domain pazar scriptidir. Bu, kullanıcının saniyeler içinde bir Dijital pazar oluşturmasına olanak tanır. Slippa Marketplace şu anda Satış Alan Adlarını, Web Sitelerini ve Çevrimiçi İşletmeleri desteklemektedir. Yönetici, yönetici panelinin kendisi aracılığıyla pazarın tüm özelliklerini kolayca özelleştirebilir, bu nedenle programlama becerisi gerekmez. Slippa, önde gelen dijital pazarların Etki Alanı Sahipliği doğrulaması, Gerçek Zamanlı Google Analytics Raporları, tüm kullanıcı etkinlikleri için Kullanıcı E-posta Bildirimleri, tamamen işlevsel Teklif Verme Sistemi, Sohbet / Mesaj Sistemi vb.Gibi birçok özelliğe sahiptir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK