Seosight v3.5 – SEO Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Teması Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1013

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Seosight v3.5 – SEO Dijital Pazarlama Ajansı WordPress Teması Güncel İndir

Seosight WordPress Tema, SEO Ajansı , Pazarlama Şirketi , Dijital Ajans ve e-Ticaret için yeni bir fikirdir .

Olağanüstü ve dikkat çekici tasarım bir web sitesinin güçlü bir noktası olacaktır. Bu seo temasına benzer bir şey yok. Seosight, ziyaretçiler için ilginç bir web sitesi haline geliyor, çünkü hiçbir zaman benzer bir şey görmediler. Ziyaretçiler için dikkat çekici bir web sitesi yapın ve beklediğinizden çok daha fazla kazanç elde edin.

SEOsight, SEO ajanslarının, uzmanların ve serbest çalışanların tüm ihtiyaçlarını, Online Pazarlama, Dijital Pazarlama Ajansları, Web Stüdyoları, Dijital Ajanslar, Reklam Ajansları, SMM uzmanları, Kurşun Üretimi uzmanları, tasarımcılar, Açılış Sayfaları, kurumsal web sitesi geliştirme, web- gelişme vb. Bu seo teması, herhangi bir işi başarıya götürebilir!

Seosight, Flat Filled Outline tasarımında uygulanmaktadır. Retina hazır – tema herhangi bir Retina cihazında keskin görünüyor. Tamamen duyarlı düzen. Tüm modern tarayıcılarla uyumlu – IE10, IE11, Firefox, Safari, Opera, Chrome, Edge Bootstrap 3 framework ile oluşturulmuş Edge. WordPress 4.7.x test edildi ve onaylandı. HTML5 ve CSS3 ile oluşturulmuş.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK