Script Düzenlemek İçin Notepad++ İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

242

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Script Düzenlemek İçin Notepad++ İndir

Merhaba arkadaşlar, Notepad++ programı ile scriptlerinizi rahatça düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz ve eklentilere açık olması programın en büyük avantajlarındandır. Sürekli güncellenen bu program bir çok script uzantısını desteklemektedir.

Programın kurulumu için normal program kurulumu yapmanız yeterlidir. Scripti kurduktan sonra Zen Coding eklentisinide kurarak Notepad++ programınızı üst seviye bir programa çevirebilirsiniz. Zen Coding nedir diye soracak olursanız. Bu eklenti ile notepad++ programına kısayollar ekleyebiliyorsunuz. Bunun örneğini aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

Zen Coding Eklentisinin Kurulumu
İndirdiğiniz rar dosyasından çıkan NppScripting.dll dosyasını ve NppScripting klasörünü Notepad++ programının içerisinde bulunan Plugins klasörüne atacaksınız. Eklentinin kullanımı ile ilgili olarak Tayfun Erbilen‘in yayınladığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK