Rubik v1.7 – Blog Dergisi Web Sitesi için Mükemmel Bir Tema

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

930

Blog Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Rubik v1.7 – Blog Dergisi Web Sitesi için Mükemmel Bir Tema

Rubik, güçlü Sayfa Oluşturucu özellikli tonlarla dolu WordPress temasıdır ve 6 aylık destek içerir. Dergi, haber, spor, oyun, trave, moda, teknoloji, inceleme sitesi için çok uygundur.

Rubik ile sadece bir kez satın alır ve çok sayıda mizanpajlı güzel bir modern web sitesi alırsınız, ancak ekstra bir ücret ödemeden ömür boyu güncellemelere erişebileceksiniz, bu da Dergisi, Yaşam Tarzı, Gazete, Blog web siteleri için mükemmel bir WordPress teması olacak.

Bu, tasarımcılara ve geliştiricilere, Arka Planda çok çeşitli güçlü tasarım araçları sunar; Sayfa Oluşturucu, Tema Seçenekleri, Kısa Kodlar, Pencere Öğeleri, Mega Menü ve daha fazlası dahil olmak üzere zamandan tasarruf sağlar.

 

Bugün en modern tasarım dergisi veya haber tarzı temasını yaratmanıza yardımcı olmak için Rubik ile her şey düşünülmüş. İhtiyaçlarınıza en uygun yapıyı oluşturmanıza olanak tanıyan işlevsel ve genişletilebilir Mega Menülerden sonra sosyal ağınızı artırmanıza yardımcı olacak otomatik sosyal sayaçlar gibi özelliklerle.

HTML5 ve CSS3 ile kodlanmış animasyonlar ve efektler dahil olmak üzere tüm Rubik özellikleri önce içeriğinize odaklanarak zarif ve amaca yöneliktir. Önceden oluşturulmuş sayfalarımızdan birinden size uygun bir tasarım düzeni seçin veya temayla birlikte gelen kullanımı kolay Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucusuyla tam olarak hayal ettiğiniz gibi kendiniz yaratın.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK