RiGame v3.0 Ogame Online Oyun Scripti 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

271

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


RiGame v3.0 Ogame Online Oyun Scripti 2020 İndir

RiGame Ogame Online Oyun Scripti, XG Proyect tarafından dağıtılan Ribiru sitesi tarafından düzenlenen ogame oyun scripti dir. Script içerisinde bir çok özellik mevcut. Admin paneli olduğu için ayarlarda ve oyun yapılandırmasında zorluk çekmeyeceksiniz.

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz.
2. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız.
3. Sunucuza attığınız dosyalardan config.php dosyasının ve install klasörünün chmod değerini 777 yapınız. Eğer nasıl chmod değeri vereceğinizi bilmiyorsanız buradan yardım alabilirsiniz.
4. Daha sonra www.site-ismi.com/install şeklinde sitenize giriş yapınız. Gelen ekranda sağ üst köşede bulunan kurulum sekmesine tıklayarak sitenizin sunucu bilgilerini yazınız.
5. Kurulumu tamamladıktan sonra sizden admin paneli için kullanıcı adı ve şifre isteyecek. Bunlarıda doldurduktan sonra scriptimiz kurulmuş olacaktır.
6. Kurulumu tamamladıktan sonra install klasörünü sitenizden kaldırınız ve config.php dosyasının chmod değerini 444 yapınız.

Orjinal Ogame Anasayfası
Oyunun ana temasını orjinal ogame olarak yapmak istiyorsanız indirmiş olduğunuz dosyanın içerisindeki Diğer > Orjinal Ogame Giriş Sayfası Eklemek İçin klasöründekileri sunucunuzun anadizinine atınız.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/adm şeklindedir.
Kullanıcı adı ve şifreniz ise 5. adımda yazmış olduğunuz bilgilerdir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK