Renk Kurumsal WordPress Firma Teması Ücretsiz İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

173

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Renk Kurumsal WordPress Firma Teması Ücretsiz İndir

Renk Kurumsal scriptinin v5.0 sürümü, Renkbilişim ve Edeel Design tarafından dağıtılmaktaydı. Fakat bu scriptte bir çok kritik olarak nitelendirebileceğim güvelik açığı bulunmaktaydı. Bu nedenle scripte 5 Temmuz 2015 tarihinde tarafımca geçici bir güncelleme çıkartarak bu sorunları aşmaya çalıştım. Fakat sorunlar tekrar devam etmesi nedeniyle scripti tamamen yayından kaldırmak durumunda kaldık. Temanın beğenilmesi ve ziyaretçilerimizden gelen talepler yönünde WordPress temasını yayınlamaya karar verdik. Yoğunluklarımız nedeniyle uzun bir gecikme olduğu için temayı ancak şuan yayınlayabilmekteyim. Tam olarak en son geniş bir inceleme de yapamadığım için gelen yorumlar yönünde bir süre için sorunları düzeltmeyi düşünmekteyim.

Scriptin yayından kaldırılan konusuna buradan ulaşabilirsiniz.

Gereken Eklentiler:
Gereken eklentiler dosya içerisinde mevcuttur. Dilerseniz kurulumdan sonra güncelleştirebilir, dilerseniz aşağıdaki linklerden güncel sürümü indirip plugins klasöründekilerle değiştirebilirsiniz.
– Contact Form 7
– NextGEN Gallery

Kurulumu:
1. İndirdiğiniz dosyayı çıkartın, wp-content klasörünü WordPress’in kurulu olduğu dizine atın.
2. WordPress paneline giriş yaparak öncelikle sol menüdeki eklentiler menüsünden eklentilerin tamamını ve temalar menüsünden temanızı aktif edin.
3. Temanın sipariş ayarları için aşağıdakileri uygulayın.
Wordpress yönetim panelinde İletişim > Yeni Ekle alanına girin.
Başlık: Sipariş Ver
Konu: Sipariş – [your-subject]
Form sekmesine Formlar > Sipariş Ver (Form).txt dosyasındaki kodları,
Posta sekmesine Formlar > Sipariş Ver (Posta).txt dosyasındaki kodları yapıştırın ve kaydedin.

Ardından mavi şeritli kod kısmındaki id kodunu kopyalayın (örn: [contact-form-7 id=”123″ title=”Sipariş Ver”[). Ardından sunucunuza bağlanın ve wp-content > themes > wms-rkurumsal > single.php dosyasını bir metin editörü ile açarak 79.satırdaki id kısmına kodunuzu yazın.

4. Temanın iletişim ayarları için aşağıdakileri uygulayın.
Başlık: İletişim Formu
Konu: İletişim – [your-subject]
Form sekmesine Formlar > İletişim (Form).txt dosyasındaki kodları,
Posta sekmesine Formlar > İletişim (Posta).txt dosyasındaki kodları yapıştırın ve kaydedin.
Ardından mavi şeritli kodun tamamını kopyalayın ve Sayfalar > Yeni Ekle alanında HTML kısmına yapıştırın ve bir sayfa oluşturun.

5. Görsel bulunan sayfaların alanlarını yapmak için aşağıdaki adımları takip edin.
Gallery > Add Gallery / Images menüsüne girin Foto Galeri ve Slayt Alanı olarak iki farklı galeri oluşturun. Oluşturduğunuz galeri ID numaralarını not edin, 7.adımda kullanılacak.

Gallery > Gallery Settings alanına girin.
NextGEN Basic Thumbnails:
– Enable AJAX pagination: Evet
– Add Hidden Images: Hayır
– Use imagebrowser effect: Hayır
– Show slideshow link: Hayır
NextGEN Basic Slideshow:
– Interval: 10
NextGEN Basic Compact Album & NextGEN Basic Extended Album:
– Enable breadcrumbs: Hayır

Gallery > Other Options alanına girin.
Image Options:
– What’s the default sorting method?: Tarih / Zaman
Thumbnail Options:
Default thumbnail dimensions: 120 x 90

6. Bazı açıklamalar için sayfa oluşturmak gerekmekte. Bunun için Sayfalar > Yeni Ekle alanından hakkımızda, referanslar, hizmetler, foto galeri sayfalarını tek tek oluşturun. Hizmetler sayfasını ebeveyn olarak seçip sayfa eklediğinizde alt hizmet oluşturmuş olacaksınız.
7. Son olarak Tema Paneli menüsüne girin. Sayfa Bağlantı Ayarları kısmından ilgili sayfa ve kategorilerin eşleşmesini yapın.
8. Yine Tema Paneli bölümünden Galeri Ayarları sekmesine geçerek oluşturduğunuz galeri ID numaralarını ilgili alanlara yazın.
9. Kurulum tamamlandı, tema tam olarak incelenip bitirilmediği için bir süre sizden yorumlar doğrultusunda düzenlenmeye devam edecektir. İstek üzerine bu şekliyle yayınlanmıştır. Günlük yoğunluklarım nedeniyle yorumlarınıza dönüşte gecikmeler olabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK