Question2Answer v1.6.3 Soru Cevap Scripti Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

337

Soru-Cevap Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Question2Answer v1.6.3 Soru Cevap Scripti Güncel İndir

NOT: Script 2 Aralık 2013 tarihinde 1.6.2 sürümüne yükseltilmiştir. Öncesinde yükleyen arkadaşlar lütfen güncel sürümünü yüklesinler.

Question2Answer Scripti, son zamanların modası soru sorma ve cevaplama sistemi scripti. Eklenti, tema, dil gibi özellikleri bulunmaktadır. Scriptin kurulumu için resimli anlatım bulunmaktadır. Resimli anlatıma buradan ulaşabilirsiniz.

Gereksinimler
1. PHP 4.3 veya üstü (PHP 5.x önerilir).
2. MySQL 4.1 veya üstü (veya MySQL 5.x).
3. Apache sunucu tavsiye edilir, zorunlu değildir.

Kurulum
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz.
2. qa-config.php dosyasını açarak içerisinde bulunan veritabanı bilgilerini düzenleyin.
3. Dosyaları sunucunuza atınız. Daha sonra www.site-ismi.com olarak sitenize giriş yaptığınızda Create Database including User Management yazan bir buton çıkacak, bu butona tıklayın.
4. Yönetim paneli giriş bilgilerini dolduracağınız bölüm gelecek. Burada yönetici bilgilerinizi giriniz. Bilgileri doldurup Create Super Administrator butonuna tıklayınız.

Türkçe Yapmak İçin
Question2Answer scriptinin Türkçe yaması mevcuttur. Yama ek olarak paket içerisinde verilmiştir. Kurulumu yaptıktan sonra admin panelinden General bölümünde bulunan Site language kısmından Türkçe seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Daha sonra save options butonuna tıklayınız.

Script ile ilgili eklenti, tema veya diğer şeylere ulaşmak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK