PufyTek Stok Takip ve Kontrol Scripti Ücretsiz İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

156

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


PufyTek Stok Takip ve Kontrol Scripti Ücretsiz İndir

Basit yapılı depo stok takip scriptidir. Script içerisinde ürünlerin ismi, stok kodu, barkod numarsı, içerği ve adedi gibi bilgileri girerek bunların takibini yapabilir. İlgili ürünlerden satıldığında veya yeni ürün eklendiğinde artış ve azalış ayarları yapabileceğiniz bir scripttir.

Kurulumu
1. Öncelikle admin paneline giriş için kullanacağınız kullanıcı adı ve şifrenizi indirdiğiniz dosya içerisindeki SQL klasöründe bulunan sql.sql dosyasını açarak değiştiriniz. Bunun için ilgili dosyayı bir metin editörü (Notepad++ tavsiye edilir.) yardımıyla açarak CTRL+G ile 87. satıra gidiniz. Burada kullanıcı adı ve şifrenizi göreceksiniz. Kullanıcı adı varsayılan olarak admin, şifreniz ise 123456‘dır. Bunu dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.
2. Aynı sql dosyasında scripti kuracağınız website adresinizi yine aynı mantıkla CTRL+G yaparak 43. satıra gidiniz ve burada a ref diye başlayan kısımdaki website adresini kendinize göre düzenleyiniz. Misal local kurulum yapacaksanız buraya http://localhost diye yazabilirsiniz.
3. Daha sonra sunucunuzda bir veritabanı oluşturunuz. Oluşturduğunuz bu veritabanı bilgilerini Site Dosyaları > ek > vt_baglantisi.php dosyasını açınız. Bunun içerisindeki localhost root gibi kısımların bulunduğu yerdeki veritabanı bilgilerinizi düzenleyiniz.
4. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız ve adres çubuğuna website adresinizi yazarak giriş yapınız.

Admin Paneli bilgileri eğer değiştirmediyseniz aşağıdaki gibidir.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: 123456

Depo Adresi
Kullanıcı Adı:
 admin
Şifre: 1

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK