Php Hastane Scripti Bedava İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

662

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Php Hastane Scripti Bedava İndir

Hastane Scripti ile karşınızdayım bu scripti internetten çoğu web sitesinde bulabilirsiniz. Ama sizde benim gibi bütün indirdiğiniz scriptler nedense hep bozuk çıkmıştır.Olaya el atıyorum! çok sağlam bir kaynaktan indirdiğim sıfır hatası olan bu Hastana scriptini ücretsiz olarak siz değerli Donanım Plustakipçilerine dağıtıyorum. Arkadaşlar scripti indirdim, kurdum,bütün menüleriyle oynadım ama bir sıkıntı bulamadım,gerçekten hem hastaneler için hemde kurumsal script olarak kullanabileceğiniz güzel kaliteli bir script. Ama şunu söylemekte de fayda var script İngilizce, kodlarıyla oynandığı takdirde Türkçeleştirilebilir. Ama şuan İngilizce zaman bulursam bende Türkçeleştire bilirim, ama pek zaman bulduğum sayılamaz. Aranızda Türkçeleştiren biri olursa Hastane Scriptimizi kendi ismiyle paylaşımı güncellerim. Herkese şu oruç zamanında büyük bir dua kapmış olur o arkadaş 

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK