PVP Server Tanıtım Scripti Yeni Sürüm İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

288

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


PVP Server Tanıtım Scripti Yeni Sürüm İndir

UYARI: Bu script 2 Mart 2013 tarihi itibariyle Ali Yücel tarafından Türkçeleştirilmiştir. Ayrıca aşağıda bulunan hata WMS Ekibi tarafından giderilmiştir.  Sizde aynı hatayı alıyorsanız lütfen anadizinde bulunan pager.php dosyasını eskisiyle değiştiriniz.

Parse error: syntax error, unexpected ‘<‘ in /pager.php on line 64

Dosya Upload Scripti, Dosya.tc sitesinin klonu olarak yapılan bir script tir. İçeriğinde admin panelide bulunan script ile kendi upload sitenizi kurabilirsiniz. Her hangi bir mysql veritabanı gerektirmez.

Kurulumu
1. Site Dosyaları > config.php dosyasını açın ve içerisinde bulunan sitename yani site başlığı bölümünü düzenleyin. Daha sonra aynı dosya içerisinde bir alt satırında bulunan scripturl yani site adresinizi bu bölüme yazınız. Burada www.site-ismi.com/ şeklinde yazıyor. Burayı scripti kurduğunuz websitenizi yazınız ama unutmayın sitenizi yazdıktan sonra sonunda slash yani / işareti bulunmalıdır.
2. Site Dosyaları > .htaccess dosyasını açın ve içerisinde www.site-ismi.com yazan kısmı scripti kurduğunuz sitenizi yazınız.
3. Site Dosyaları > index.php dosyasını açın ve en altta bulunan Location: www.site-ismi.com kısmını scripti kurduğunuz website adresi ile değiştiriniz.
4. Admin paneli şifresi için sitemizde bulunan MD5 Şifreleme kısmını kullanarak kendinize bir şifre oluşturunuz. Burada oluşturduğunuz şifreyi Site Dosyaları klasöründe bulunan password.txt dosyasının içerisine yazın ve kaydedin.
5. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/admin.php şeklindedir.
Şifre: Üst bölümde 4. adımda yaptığınız işlem sonucunda yazdığınız şifredir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK