PHP Spotify Clone Script Tam İndir

PHP Spotify Clone Script Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

812

PHP Scriptiler

Açık Kaynak

50TL Canlı Desteğe Yazın!

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


PHP Spotify Clone Script Tam İndir

Spotify, dünyanın dört bir yanındaki sanatçılardan milyonlarca şarkıya ve diğer içeriğe erişmenizi sağlayan dijital bir müzik, podcast ve video akışı hizmetidir.

HTML5, CSS, jQuery / Ajax ve PHP kullanarak Full Stack Spotify Clone derlemesinin sürümü.

XAMPP indir

 

XAMPP kurulduktan ve yıkandıktan sonra:

Genel sekmesinin altında Başlat’a tıklayın.

Hizmet sekmesinin altında, hem Apache hem de MySQL hizmetlerinde Başlat’ı tıklatın.

Ağ sekmesinin altında Etkinleştir’i tıklayın.

(Bu, yerel sunucuyu makinenizdeki 8080 numaralı bağlantı noktasından başlatır)

Ses düzeyi sekmesinin altındaki Bağla’yı tıklayın

XAMPP sanal makinesinde, lampp klasörünü ve ardından htdocs klasörünü tıklayın. Spotify_Clone klasörünü htdocs klasörüne yerleştirin.

Yönetici sayfasına gitmek için phpmyadmin’e gidin ve yeni veritabanı oluşturmak için ekranın sol tarafındaki “Yeni” düğmesine tıklayın. Ekranın sağ tarafına Veritabanı oluştur girişi altında Spotify yazın ve ardından “Oluştur” düğmesine tıklayın.

Ekranın sol tarafındaki yeni oluşturulan “Spotify” veritabanını tıklayın ve ekranın sağ tarafındaki “İçe Aktar” seçeneğine gidin, dosyayı gitify deposunda spotifyCreateWholeDatabaseSoFar copy.sql adlı dosyayı bulun ve içe aktarmak için “Git” i tıklayın. veritabanındaki her tablo için tabloları ve girdileri oluşturmak için tüm SQL talimatları.

Şimdi kayıt sayfasına erişmek için kendi kullanıcı profiliniz için kayıt olduğunuzdan emin olun ve sisteme giriş yapın.winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK