PHP Pastebin v2.1 Scripti Full İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

318

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


PHP Pastebin v2.1 Scripti Full İndir

PHP Pastebin v2.1 Scriptinin amacı kod depolamadır. Size lazım olan bir kodları siteye üye olarak, daha sonra kullanmak üzere hesabınızda depolayabiliyorsunuz. İsterseniz genel olarak tüm herkesin görebileceği bir biçimde isterseniz size özel sadece sizin görebileceğiniz şekilde saklayabiliyorsunuz. Yani bir nevi sanal not defteri olarak da adlandırabiliriz.

C, CSS, C++, HTML (4 Strict), Java, Perl, PHP, Python, Ruby, Plain Text, ASM (Nasm Syntax), XHTML, Actionscript, ADA, ADA, Apache Log, Apple Script, AutoIT, Bash, Bptz Basic, C for Macs, C#, coldfusion, Delphi, Eiffel, Fortran, FreeBasic, GML, Groovy, Inno, Java5, Javascript, LaTeX, mIRC, MySQL, NSIS, Objective C, OCaml, Openoffice Basic, Oracle 8 SQL, Pascal, PL/SQL, Q(uick)BASIC, robots.txt, Scheme, SDLBasic, Smalltalk, Smarty, SQL, TCL, VB.NET, Visual BASIC, Winbatch, XML, z80 ASM tarzında geniş bir kod kapasitesine sahip bir scripttir.

Eklediğiniz kodların satır sayılarını yazması ve görsellik açısından renklendirmesi de scripti zenginleştiren bir özellik. İstatistikler kısmından ise sitedeki üyeleri, eklenenlerin sayısı görebilirsiniz. Arama özelliği sayesinde kullanıcılar aradıklarını kolayca bulabilir. Site ayarlarını da yönetim panelinden kolay bir şekilde yapabilir, kullanıcıları ve eklenenleri düzenleyebilirsiniz. Scriptte bulunan çoklu dil ve tema desteği ile dil çevirisi yapabilir, kendi temanızı kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Premium hesap desteği ile de kazanç sağlayabilirsiniz.

Kurulum:
1. Tüm dosyaları sunucunuza atın.
2. libs/db.php dosyasını açarak veritabanı bilgilerinizi girin.
3. www.siteadresi.com/install.php şeklinde çalıştırın. Success! yazısını gördüyseniz kurulum başarıyla tamamlanmış demektir. Eğer hata aldıysanız manuel kurulum notunu okuyunuz.

Manuel Kurulum
libs/db.php dosyasını düzenledikten sonra libs klasöründeki db.sql dosyasını veritabanınızdan içeri aktarmanız kurulumu tamamlamak için yeterli olacaktır.

Not: Güvenliğiniz için kurulumu tamamladıktan sonra ana dizinde bulunan install.php dosyasını ve libs klasöründeki db.sql dosyasını siliniz.

Yönetici Bilgileri
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: admin

Dil Nasıl Eklenir?
Scriptte Türkçe dil olmadığını açıklama kısmında söylemiştim. Kendiniz nasıl yeni bir dil dosyası oluşturup çeviri yapabilirsiniz ondan bahsedelim.
1. libs/lang dizinine girip lang_en.txt dosyasını kopyalayın ve aynı dizine yapıştırın.
2. lang_en.txt dosyasının adında bulunan en kısmını istediğiniz şekilde değiştirin.
3. libs/default.class.php dosyasını açarak 301.satırda bulunan $langAutorises = array(‘fr’,’en’,’ru’); kısmını bulun. ru yazısının sonunda virgül koyarak ‘ işareti içerisinde dil kodunu yazın. örn. $langAutorises = array(‘fr’,’en’,’ru’,’tr’);
4. themes/default/header.html dosyasını açarak 50.satırda yeni bir satır oluşturarak aşağıdaki kodu ekleyin. (Kırmızıyla belirtilen yerleri düzenleyin.)
#}" href="?strLangue=DİLKODU">.png" alt="DİLKODU" width="21" height="15" />
5. Temada meydana gelen kayma sorununu düzeltmek için themes/default/style/root.css dosyasını açarak 64.satırda bulunan width:150px; kısmındaki 150px değerini 200px olarak değiştirin.
6. Son olarak ilk adımda oluşturduğumuz libs/lang dizinindeki txt dosyasını açarak çevirileri yapabilirsiniz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK