Open Upload v0.4.2 Dosya Upload Scripti Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

222

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Open Upload v0.4.2 Dosya Upload Scripti Tam İndir

Open Upload, içerisinde yönetim panelide bulunan ve üyeler, yöneticiler ve üye olmayanlar şeklinde gruplara ayrılmış ve her gruba özel olarak seçenekler sunabildiğiniz bir scripttir. Yani admin grubuna dosya yüklerken şifre koyabilme özelliğini ekleyebilirken bunu üyelere ve üye olmayanlara kaldırabilirsiniz. Yapısı itibariyle kullanılabilecek sağlam dosya upload scriptidir.

Scriptin admin panelinden bir görütüsüne bakmak için buraya tıklayınız.

Sistem Gereksinimleri
PHP 5 veya üzeri
Upload fonksiyonunun açık olduğu bir sunucu
.htacces için mod_rewrite özelliği
GD resim kütüphanesi

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz. Daha sonra oluşturmuş olduğunuz veritabanına SQL klasöründe bulunan 1.sql2.sql3.sql dosyalarından öncelikle 1.yi import ediniz. Daha sonra 2. ve 3. olarak import işlemini tamamlayınız.

2. Daha sonra Site Dosyaları > www > config.inc.php.example dosyasını açarak içerisinde 8. satırdaki http://yourdomain.com kısmına scripti kurduğunuz sitenin adresini yazınız. Fakat en sonunda / işareti olmamasına özen gösteriniz.

3. Yine aynı dosya içerisinde 30. satırda aşağıda en sonda tek tırnak içerisinde bulunan kısımlara oluşturmuş olduğunuz database bilgilerinizi giriniz.

1
2
3
4
$CONFIG['database']['host']='localhost';
$CONFIG['database']['user']='databaseuser';
$CONFIG['database']['password']='databasepwd';
$CONFIG['database']['name']='openupload';

4. Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız. Dosyaları attıktan sonra aşağıda belirtmiş olduğum klasörlere CHMOD değeri olarak 777 veriniz. Daha sonra www.site-ismi.com şeklinde sitenize giriş yapınız ve scriptin kurulum aşamalarına geliniz. Burada tüm adımları doğru ayarladıktan sonra scriptiniz kurulacaktır.

1
2
3
4
CHMOD 777 verilecek klasörler
data
data > tmp
templates_c

Admin Paneli: http://localhost/index.php?action=admin şeklindedir.

Kullanıcı Adı ve şifreniz kurulum aşamasında yazmış olduğunuz bilgilerdir. Admin paneline girebilmek için öncelikle kullanıcı girişi yapmanız gerekmektedir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK