Öğrenci v1 Eticaret Eğitim Scripti Ücretsiz İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

964

E-Ticaret Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Öğrenci v1 Eticaret Eğitim Scripti Ücretsiz İndir

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır php öğrenmeye çalışıyorum bunu da basit e-ticareti yaparak denedim ve sonunda başarılı oldum ve projeyi bitirdim aldığım eğitim videoları ve kendi yorumumla ortalama düzeyde güzel bir e-ticaret scripti çıkardım bunu dağıtmakta ki amacım burada insanların php öğrenirken gerekecek olan temel uç fonksiyonları ve gereken temel bilgileri anlatarak kodların içine yazdım bu kodları karıştırarak kendinizi geliştirebilir veya scripti kullanabilirsiniz her hangi bir açık yoktur scriptte isteyen arkadaşlar scripti geliştirebilir ben html hazır template onu yorumumla eticaret sistemine çevirdim.

Tasarım full responsive ve mobil uyumlu olmuştur. Bütün kodlar basit mantıkla yazıldı sonuçta bende yeni sayılırım o yüzden ücretsiz dağıtıyorum geliştirmek isteyen arkadaşlar geliştirebilir ve kullanabilirler öğrenci v1 dememin sebebi scriptin tüm kodlarını php öğrenmek isteyen kişiler için rahat öğrenilmeli olmasından kaynaklanmaktır 

Sistem komple responsive olduğundan sizin ekranınıza göre ekran küçülür büyür mobil de de bu şekilde uyumlu çalışmaktadır. Denemek için ekranı küçültüp bakabilirsiniz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK