O-Kolay.net Kişisel Website – Portfolyo Scripti Bedava İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

349

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


O-Kolay.net Kişisel Website – Portfolyo Scripti Bedava İndir

Açıklama: Kişisel bir portfolyo oluşturmak için kullanabileceğiniz php olarak kodlanmış portfolyo scriptidir. İçeriğinde galeri ve blog sistemi bulunan bir kişisel portfolyo scriptidir.

Kurulum:
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz.
2. SQL klasöründeki sql.sql dosyasını oluşturduğunuz veritabanına import (içeri aktar) yapınız.
3. Site Dosyaları içerisindeki Connections klasörüne girin ve içinde bulunan ok_kisisel.php dosyasını açın. Buradan gerekli ayarlamaları yapınız. Database ismi, şifre, kullanıcı adını ayarlayınız.
4. Site Dosyaları içerisindekileri sunucunuza atınız.

Anasayfadaki Twitter ve Facebook bölümünü Site Dosyaları klasörünün içerisindeki index.php dosyasından düzenleyebilirsiniz. index.php‘nin içerisinde Twitter Adresi ve Facebook Adresi şeklinde arama yaparak buralara başında http:// bulunacak şekilde twitter ve facebook adresinizi yazabilirsiniz.

Admin Paneli: www.site-ismi.com/admin şeklindedir.
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: wmscripti

Logo Alanına İsim-Soyisim Sığmıyor Ne Yapabilirim? (22 Ağustos 2012)
css/style.css dosyasını açarak 204.satırda bulunan #logo‘ya ait width (genişlik) ve height (yükseklik) değerlerinden ayarlama yapmanız gerekmektedir.

Yükseklik ve genişlik ayarlarını ayarladığınızda arkaplanda bulunan siyah resmi de img/logobase.png dosyasını resim editöründe açarak aynı genişlik ve yükseklik değerlerine göre büyütmeniz gerekmektedir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK