NewsMag WordPress Blog Teması Bedava İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

737

Blog Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


NewsMag WordPress Blog Teması Bedava İndir

Evet, bugüne kadar dünya üzerinde en çok satan ilk 3 tema arasında yer alan Newsmag hem wordpress blog teması, hem de magazin teması olarak kullanılabilir. Ne kadar kaliteli bir blog teması olduğunu da zaten satış rakamları kanıtlıyor.Türkiye’de bir çok site bu blog temasını kullanıyor.

Gezi bloglarında Türkiye’nin en önde gelen gezi blogları için de aynı durum söz konusu. Bir çok ünlü blog bu temayı kullanmakta.

Evet, oldukça kullanışlı bir wordpress blog teması, hem teknik açından hem de görsellik ve işlevsellik açısından nerede ise muazzam.

 

Tek dezavantajı ise Türkiye’de yüzlerce hatta binlerce sitenin bu temayı kullanıyor oluşu. O kadar sık bir kullanım var ki, potansiyel ziyaretçi için bu blog temasını kullanan siteler akılda kalıcılık ya da farklı bir izlenim bırakamıyor.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK