MythPHP v1.0 Müşteri Takip Scripti Yeni Sürüm İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

358

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


MythPHP v1.0 Müşteri Takip Scripti Yeni Sürüm İndir

MythPHP v1.0 scripti PHP ile kodlanan bir müşteri takip scriptidir.

Demo Bilgileri:
Kullanıcı Adı: ornekmusteri@mythphp.com
Şifre: 123

Yönetim Bilgileri:
Kullanıcı Adı: Admin
Şifre: 123456

Kurulum:
1. Tüm dosyaları sunucunuza yükleyin.
2. Ana dizindeki ve admin klasöründeki ayar.php dosyalarını açarak veritabanı bilgilerini düzenleyin.
3. SQL klasöründeki veritabani.sql dosyasını veritabanından içeri aktarın.
4. Tarih ve saat bilgilerinin ayar.php dosyasından ayarlayabilirsiniz.
5. Yönetim bilginizi değiştirmek için phpMyAdmin’den yoneticibil tablosunu açıp buradan değiştirebilirsiniz. Ama şifrenizi MD5 Şifreleme yöntemi ile şifrelemeniz gerekmektedir.
6. admin klasöründeki mailgonderildi.php dosyasındaki mail adresini değiştirin.

Özellikler:
1.Müşteri İşlemleri: Yönetim panelinden istediğiniz gibi müşteri ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz. Müşterileriniz isterse kendileri kayıt olabilirler. Müşterilerinizi eklerken Notlar bölümüne girdiğiniz notu müşteriler göremez, gizli kalır.
2.Destek Masası: Müşterileriniz destek bildirimi açabilir.
3.Hosting Hesapları: Müşterilerin hesaplarına hosting paketleri ekleyebilir veya eklenen bir hosting paketini değiştirebilirsiniz, silebilirsiniz. Hosting paketlerinin özelliklerini Sipariş Paketleri menüsünden ayarlayabilirsiniz.
4.Siparişler: Sisteme sipariş (hosting) paketi ekleyebilirsiniz. Müşterileriniz sipariş verirken bu paketler arasından istediğini seçebilir.
5.Duyurular: Sisteme duyuru ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.
6.Bilgi Bankası: Bilgi bankası özelliği kategorilerden ve içerikten oluşmaktadır. İçeriklerinizi kategorilere göre girmeniz gerekmektedir. Kategorileri de istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.
7.Banka Bilgileri: Sisteme banka ismini, banka hesap numarasını, IBAN, gibi bilgileri ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bilgiler müşteri panelinde gözükür.
8.Ödeme Bildirimleri: Müşterilerin yaptığı ödeme bildirimlerini yönetim panelinden görebilirsiniz, silebilirsiniz. Müşteriler ödeme bildirimi yaparken girdiğiniz banka bilgilerinden birini seçebilirler.
9.Alan Adı: Yönetim paneline alan adı uzantısını ve fiyat bilgilerini ekleyebilirsiniz. Müşteriler panelden alan adı uzantılarını ve fiyatlarını görebilirler. Seçtikleri alan adının siparişini verebilirler.
10.Mail Gönderme: Yönetim panelinden istediğiniz bir müşteriye mail gönderebilirsiniz. Türkçe karakterlerde herhangi bir hata oluşmaz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK