Moresa v1.6 – Business Ücretsiz WordPress Tema Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

569

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Moresa v1.6 – Business Ücretsiz WordPress Tema Güncel İndir

Moresa, birden fazla endüstri için kullanılabilen yeni başlayanlar için en iyi wordpress temaları, etkileyici ve şık bir temadır. Başlangıç olarak, tema güzel kullanıcı etkileşimleri için basit ama muhteşem bir tasarıma sahiptir. Duyarlı düzen, her türlü cihazda harika görünüyor ve çok amaçlı uygulanabilirlik, her türlü işletmenin bundan yararlanabilmesini sağlıyor.

WordPress teması bir başlangıç veya şirket için şiddetle tavsiye edilir, ancak serbest çalışanlar, ajanslar ve işletmeler için de mükemmeldir. Promosyonlarınız için güzel bir kaydırıcı alanı ve işinizin ne yaptığını açıklar. Ayrıca, daha yakışıklı bir his için çalışanlarınız ve referanslarınız hakkında konuşabilirsiniz. Ekip üyelerini, müşterileri ve şık sayaçları sergileyin.

Ve son olarak, Moresa esnek wp teması, müşterilerinizin tam olarak istedikleri siteyi oluşturabilecekleri anlamına gelir. Girişiminizi veya işinizi en iyi hale getirin.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK