Mint v2.0 İstatistik Scripti Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

474

İstatistik Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Mint v2.0 İstatistik Scripti Güncel İndir

Açıklama : Kolay kurulumu ve estetik arayüzü ile sitenizin ziyaretçi sayısını, ziyaretçi gönderen site ve arama motorlarını takip edebileceğiniz kullanışlı bir php scripttir.

Kurulum :
Öncelikle upload klasörüne girin ardından mint_v200 klasörüne girin. Sonra config klasörüne girin ve oradaki db.php dosyasını açıp içerisindeki gerekli ayarlamaları yapın.

Daha sonra dosyaları serverınıza yükleyin. Sonra web tarayıcınıza www.siteadresi.com veya bir klasöre yüklediyseniz www.siteadresi.com/mint “mint” herhangi birşey olabilir ben öyle yazdım.

Buradan site kurulumunu yapıp gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Active Code bölümünde herhangi birşey yazsanız olur. Daha sonra sizden üyelik açmanızı isteyecek üyeliğinizi açıp giriş yapabilirsiniz siteye.

Demo Kullanıcı Bilgileri
Kullanıcı Adı : 1@hotmail.com
Şifre : 123456

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK