Micro Chat Sohbet Scripti Full İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

215

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Micro Chat Sohbet Scripti Full İndir

Micro Chat scripti, basit bir yapıya sahip herhangi bir veritabanına gerek duymayan bir sohbet scripti dir. Daha önce dağıtılan micro chat scriptinin düzenlenmiş halidir. Şirzat Aytaç tarafından css/html olarak kodlanan Live Support tasarımı Ömer Güzelyurt tarafından entegre edilerek orjinalinden daha hoş bir görünüm kazandırılmıştır.

Script basit yapılı olması nedeniyle yönetim paneli bulunmamaktadır. Scripti internet sitenize entegre ederek veya küçük pencerede açılacak şekilde link vererek daha da kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Sohbet kayıtları msg.html dosyasında tutulmaktadır, herhangi bir metin editörü ile düzenleyebilirsiniz. Kurulum için tüm dosyaları sunucunuza atmanız yeterli olacaktır.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK