Lyricsy v1.3.6 WordPress Şarkı Sözü Teması Full İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

308

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Lyricsy v1.3.6 WordPress Şarkı Sözü Teması Full İndir

Lyricsy WordPress Şarkı Sözü Teması, Serhat Yolacan tarafından çizilip kodlanan wordpress temasıdır. Temayı ister şiir teması olarak ister şarkı sözü teması şeklinde kullanabilirsiniz.

WORDPRESS TEMA KURULUMU RESİMLİ ANLATIM İÇİN BURAYA BAKABİLİRSİNİZ.

Kurulum
1. Tema klasöründeki lyricsy klasörünü wp-content/themes klasörüne atın.
2. Aşağıda belirtilen eklentileri indiriniz ve wp-content/plugins klasörüne atınız. Daha sonra WordPress yönetim panelinden Eklentiler sayfasına giriniz ve yüklediğiniz eklentileri etkinleştiriniz.

WP-Postviews
WP-Pagenavi
WP-Postratings
WP-Print

3. Yönetim paneline girerek Görünüm kısmından temayı etkinleştiriniz.
4. Yönetim paneline girerek Lyricsy tema kısmından Varsayılan kuruluma girin. Varsayılan ayarları yükle butonuna tıklayın.
5. Temayı yükledikten sonra kategorilerinizi oluşturunuz (Örn:A, B, C, vs.). Kategorilerinizi ekledikten sonra archive.php dosyasında 42. satırda bulunan

kodundaki 1, 2, 3 vs. yazan yerler kategori idleridir. Buralara eklemiş olduğunuz kategorilerin idlerini tek tek yazmanız gerekmektedir. Aksi halde tema anasayfasında kategoriler gözükmeyecektir. Bunun için WordPress admin panelinde sol menüden Yazılar > Kategoriler bölümüne giriyoruz ve eklemiş olduğumuz kategorinin üstüne geliyoruz fakat tıklamıyoruz. Üstüne geldiğimizde tarayıcınızın alt kısmında site adresi çıkacaktır. Burada kategorinizin idsi yazmaktadır. Kategori idnizi aşağıdaki resimde göreceğiniz şekilde öğrenebilirsiniz.

Resim

Admin panelinde sol menüden Görünüm > Menüler bölümüne geliniz. Burada bir menü oluşturmamız gerekemtekdir. Menü ismini yazdıktan sonra kaydediyoruz ve sol taraftan Header Menu kısmından oluşturduğunuz menü ismini seçiyoruz ve kaydet yapıyoruz. Daha sonra aynı sayfa içerisinde alt bölümde bulunan kategorilerin tümünü seçerek menüye ekliyoruz ve menü bölümünden kaydet yapıyoruz.

Menü ayarının yapımı için aşağıdaki resimleride inceleyebilirsiniz.

Resim 1
Resim 2
Resim 3
Resim 4

NOTLAR
1. Konu eklediğinizde sidebar (yan menü) gözükmesini istemiyorsanız konu eklerken Özel alan eklemeniz gerekmektedir.

Özel alan: singletemplate Değer: nosidebar

2. Eklediğiniz konuda thumbnail (resim) çıkmasını istiyorsanız özel alan olarak;

Özel alan: thumbnail Değer: Yüklediğiniz resmin adresi

3. Albüm isminin çıkmasını istiyorsanız özel alan olarak;

Özel alan: album Değer: Albüm adı

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK