Lyn Video Scripti Tam indir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

399

Video Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Lyn Video Scripti Tam indir

YouTube Embed Sorunu – 08.07.2013
YouTube videolarında bulunan embed kodundaki sorun WMS Ekibi tarafından düzeltilmiştir. Ayrıca JW Player da yeni sürümüne yükseltilmiştir. player klasörünü ve video.php dosyasını sunucunuza atmanız yeterlidir.

RSS Desteği Eklenmiştir – 07.05.2013
İstek üzerine scripte RSS desteği eklenmiştir. Başlıkta veya açıklama kısmında herhangi bir Türkçe karakter sorunu da bulunmamaktadır. Başlıklara eklenen özel karakterler sonucunda RSS’de sorun yaşayabilirsiniz. Bu tarz sorunları yorum kısmından bildirirseniz dosyada güncelleme yaparak tekrar yayınlanabilir.

Google Chrome Video Görüntüleme Sorunu – 30.11.2014
Scriptteki JW Player sürümü eski olduğu için Google Chrome tarayıcısından videolar açılmamakta ve sorun yaşanmaktaydı. JW Player sürümü 6.11 versiyonuna WM Scripti Ekibi tarafından güncellenerek en son sürüm scripte entegre edilmiş ve bu sorun ortadan kaldırılmıştır. Yeni sürüm ile birlikte YouTube gibi bazı sitelerde olduğu gibi video kalitesi seçme özelliği de gelmiştir. Video önizleme resmini de otomatik olarak göstermektedir. Yeni playerin ekran görüntüsüne buradan bakabilirsiniz. Scripti daha önceden kullananlar güncelleme için index.phpvideo.php dosyalarını ve player klasörünü sunucunuzdan tamamen silerek tekrar yükleyebilirler.

———

Lyn Video Scripti Levent Ayan tarafından PHP kodlanan ve ücretsiz olarak dağıtılan bir video scriptidir. Scriptin içinde Facebook ve Youtube botu da bulunmaktadır.

Özellikleri:
1. SEO uyumlu linkler
2. Yönetim paneli
3. Video öncesi reklam gösterimi [Panelden ayarlanır]
4. Reklam alanları
5. Kategorileme ve sayfalama sistemi
6. Ziyaretçilere video gönder özelliği
7. İletişim paneli [Admin panelinden okuma]
8. Facebook ve Youtube Botu
9. RSS Desteği (wms ekibi tarafından eklenmiştir)

Kurulumu:
1. Öncelikle sunucunuzda bir veritabanı oluşturun.
2. SQL klasöründeki lynvideo-veritabani.sql dosyasını oluşturduğunuz veritabanına aktarın.
3. lynadmin/ayarlar.phpsitemap.php ve rss.php dosyalarında bulunan veritabanı bilgilerini düzenleyin.
4. sitemap.php ve rss.php dosyalarında bulunan www.siteadresiniz.com yazan kısımlara scripti kurduğunuz adresinizi yazınız.
5. Dosyaları sunucunuza atın.
6. Dosyaları aktardıktan sonra cache, images/resim, lynadmin/cookie.txt dosyalarına CHMOD777 verin. Eğer CHMOD, Dosya izini nasıl verildiğini bilmiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.
7. Sitenizin admin paneline www.site-adresi.com/admin.php şeklinde giriş yapın ve üst bölümden ayarlara tıklayıp buradaki site adresi bölümünü düzenleyin.

Not: 500 Internal Server Error hatası yaşayanlar. .htaccess dosyasında “php_flag register_globals on” yazan satırı siliniz.

Admin Paneli:
Kullanıcı Adı: admin
Şifre: wmscripti.com

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK