Joomla JD Medical Sağlık Sitesi Teması 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

706

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Joomla JD Medical Sağlık Sitesi Teması 2020 İndir

JD Medical, sağlık, tıp, klinik, dişçilik veya veterinerlik hizmetleri web siteleri için özel olarak geliştirilmiş, duyarlı bir Joomla 3.7 şablonudır. Helix framework (Helix, en iyi Joomla şablon sistemleri için J.O.S.C.A.R. kazandı) tarafından desteklenmektedir ve sadece sürükle ve bırak elemanı ile sayfalar geliştirmenize yardımcı olan SP Page Builder Pro ile üretilmiştir. Herhangi bir kodlama yeteneğiniz olmasa bile sayfa oluşturmayı kolaylaştırır. JD Medical, ziyaretçilerinizin çevrimiçi randevu almasını sağlayan bir randevu formu içerir. Ayrıca, iç sayfalar ve ana sayfa için birden fazla sayfa düzeni vardır. JD Medical, sayfalarda güzel kayma elemanını oluşturmanıza olanak sağlayan Smart Slider 3 Pro içerir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK