JNews v5.0.1 – Ücretsiz WordPress Gazete Dergi Blog Teması İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1005

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


JNews v5.0.1 – Ücretsiz WordPress Gazete Dergi Blog Teması İndir

JNews v5.0.1, her yayın gereksinimi için hepsi bir arada bir çözüm sağlamak üzere tasarlanmış premium, duyarlı bir WordPress temasıdır. JNews temasıyla, en iyi tam işlevli web sitesini oluşturmak için sınırsız olanakları keşfedebilirsiniz. Bunlar, Haberler siteniz, Dergi siteniz, Blog siteniz, Editör siteniz ve her türlü yayıncılık web siteniz için mükemmel olan 120’den fazla ana sayfa sağlayacaktır. Tema ayrıca, beğendiğiniz demolardan birini tek tıklatmayla çoğaltmak için otomatik içe aktarma özelliği sağladı.

Web sitenizi JNews ile kişiselleştirmek kolay ve eğlenceli. Sürükle ve Bırak Üstbilgi Oluşturucusu, WPBakery Görsel Besteci ve Özelleştirici’yi kullanarak kolaylıkla yaptığınız değişikliği görebilir ve kolaylıkla bir açılış sayfası oluşturabilirsiniz. FrontEnd Visual Composer Editor dahil olmak üzere WPBakery Visual Composer’ın tüm öğelerini tam olarak entegre ediyoruz.

Google Sayfa Hızında Yüksek Puan’a ulaşmanın en kolay yolunu sağlamak için sınırımızı zorluyoruz. JNews Speed ​​ile Google Sayfa Hızı’nda minimum çaba ile 100/100 puan elde etmek artık mümkün. Mobil cihaz için JNews, web sitenizin tüm mobil cihazlarda daha hızlı yüklenmesini sağlayacak Google AMP ve Facebook Anında Makale’yi tam olarak desteklemektedir.

 

SEO performansı ana endişelerimizden biri haline geldi. Bu taahhüdü, Google tarafından en iyi SEO sonucu için önerilen JSON LD’yi kullanarak gösteririz. Sadece bu değil, birçok SEO Sinyali ile de uyumluluk sağlıyoruz. Anlaşma, SEO içeriğinizin performansının uçması için bir platform oluşturmaktır.

Ayrıca JNews’den gelir elde etmenin çeşitli yollarını sunuyoruz. Google Ads & AdSense ile Reklamdan, WooCommerce ile Online Alışveriş’ten veya JNews Review sistemini kullanarak Marketing Affiliate linkini veya yönlendirme kullanabilirsiniz. Reklamlarınızın tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında düzgün bir şekilde gösterilmesini sağlayan tamamen duyarlı Google AdSense özelliği ile.

JNews Müşterisi olarak, size arka uçtan itibaren Video Dokümanlarına özel erişim hakkı verilecektir. Video izlemek her zaman hoş bir şeydir. Uzun belgeleme sayfalarını ileri geri okumak zorunda olmadığınızdan, bu hizmeti seveceğinize inanıyoruz. Bunun yerine, makaleleriniz ve içeriklerinizle çalışırken zaman kazanabilirsiniz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK