Iniya v1.3 – WordPress Kozmetik Ürün Tanıtım Satış Teması Full İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1011

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Iniya v1.3 – WordPress Kozmetik Ürün Tanıtım Satış Teması Full İndir

Kozmetik ve trend dünyasına hoş geldiniz. Iniya-The Magnificence Store Kozmetik Teması, çevrimiçi mağazalarınızı muhteşem bir trendle başlatabilecek güzel bir trend teması. Sayfa yapılandırıcısı Visible Composer’ın Sürükle ve Bırak seçenekleriyle olduğu için gelmeyi yapılandırmak için oldukça basit ve anlaşılır seçeneklerini keşfedin.

Kozmetik ürünlerinizi tanıtmak ve satışa sunmak için birebir ücretsiz wordpress tema‘dır. Kozmetik wordpress teması ile kozmetik ürünlerini blog bölümünde kolayca tanıtabilir , ürünlerinizden bahsettikten sonra Iniya kozmetik wordpress temasının shop bölümünde kolayca satışa sunabilirsiniz. Alışveriş sitenizi kurmak için binlerce ücret ödemenize gerek kalmıyacak. Kolayca wordpress kurulumu yaparak üzerine ücretsiz wordpress temamızı indirerek eticaret sitenizi kurabilirsiniz.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK