Hyperbook v1.30 Ziyaretçi Defteri Scripti Yeni Güncel Sürümü İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

262

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Hyperbook v1.30 Ziyaretçi Defteri Scripti Yeni Güncel Sürümü İndir

Hyperbook Ziyaretçi Defteri Scripti, içerisinde admin paneli bulunan basit yapılı bir scripttir. Ayrıca içerisinde Türkçe dil dosyası bulunmaktadır.

Kurulumu
1. FTP’den sunucunuza bir klasör oluşturunuz. Bu klasörün adını istediğiniz birşey yapabilirsiniz (zd, ziyaretci, ziyaretci_defteri, vs.). Daha sonra bu oluşturduğunuz klasörün içerisine indirmiş olduğunuz rar dosyasından Site Dosyaları klasöründekileri atınız.
2. Aşağıdaki dosyalara CHMOD değeri olarak 777 veriniz. CHMOD değerinin nasıl verildiğini bilmiyorsanız buradaki makalemize bakabilirsiniz.

/data klasörüne
/language.conf dosyasına

3. Daha sonra www.site-adresi.com/klasorismi/admin.php dosyasını çalıştırarak kurulum aşamalarına geçiniz.

Resimde gördüğünüz gibi alanları kendi sunucunuza göre doldurunuz. Ben localde deneme yaptığım için o bölümler locale göre ayarlı. Ziyaretçi defteri scriptinin kurulumunu bu aşamaları geçtiyseniz tamamlanmış demektir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK