Hugme v1.0- Android Görüntülü Konuşma -Arkadaşlık Scripti Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

620

Arkadaşlık Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Hugme v1.0- Android Görüntülü Konuşma -Arkadaşlık Scripti Tam İndir

Hugme popüler tanışma iş modeli, Badoo dayalı bir tanışma uygulaması yazılım çözümüdür. Kaynak koduna daha fazla ve yeni özellikler ekleyerek klon komut dosyasını değiştirebilirsiniz.

Uygulama Özellikleri
Facebook / Google Entegrasyonu: Facebook / Google ile giriş yapmak hesap kaydını sorunsuz hale getirir. Ayrıca kullanıcıya daha kişisel bir deneyim sunmaya yardımcı olur.
Telefon: Kullanıcılar Telefonla da kaydolabilir
Sesli Çağrı: Badoo klonumuz, Sesli çağrıları olan kullanıcılar arasında daha iyi iletişim kurmanın yolunu açar. Anında sesli aramalar yaparak ilişkinizi güçlendirin.
Görüntülü Arama: Badoo klonumuzdaki görüntülü arama özelliği, kullanıcıların sevdikleriyle yüksek kaliteli yüz yüze konuşma yapmalarına yardımcı olur. Görüntülü sohbeti hızlı bir şekilde başlatmak için uygulama içi kamerayı kullanın.
Canlı Akış: Badoo klonumuz, yayıncıların canlı videolarını saniyeler içinde basit adımlarla daha rahat bir şekilde yayınlamalarını sağlar. Dolayısıyla, canlı videolar daha fazla gecikme olmaksızın anında yayınlanabilir ve içeriği izleyicilere canlı akışla ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur.
Beğen, Profili Reddet: Kullanıcılar, uygun bir eşleşme bulma şansını artırarak bireysel profilleri beğenebilir ve reddedebilir
Kaydırma: Sola veya sağa, sonuna kadar kaydırın
Gerçek Zamanlı Sohbet: Bireysel profillerle eşleştirdikten sonra, bir kullanıcı Hugme’de birbiriyle kesintisiz konuşabilir ve sınırsız görüntü, mesaj vb.
Anlık Bildirim: Kullanıcılar profili beğendiklerinde anında bilgilendirilirler. Anlık bildirimler kullanıcının gelen mesajları her zaman bilgilendirmesini sağlar
Premium Özellikler: Kullanıcılarınıza ek özelliklerle premium üyelik planları sunun ve böylece premium planları kullanarak daha fazla kullanıcıyla daha fazla gelir elde edin.
Konumu Değiştir: Badoo klonumuz, kullanıcıların yerlerini değiştirmelerine ve yeni eşleşmeler veya başka bir bölgede yaşayan kişiler için arama yapmalarına olanak tanıyan bu çarpıcı özelliği içerir.
İlgi çeken reklamları admob
Kaydırma kartlarındaki admob reklamları
Boost: Boost, 30 dakika boyunca bölgenizdeki en iyi profillerden biri olmanıza izin verir. Bir maç için şansınızı artırın – güçlendirirken 10 kata kadar daha fazla profil görüntüleme elde edebilirsiniz.
Sizi Kimler Sevdiğine Bakın: Premium kullanıcılar Beğenilenler özelliğine erişebilir.

Demo

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK