HighExpress – Ultimate PHP Çok Satıcılı e-Ticaret Scripti Son Sürüm İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

594

E-Ticaret Temaları

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


HighExpress – Ultimate PHP Çok Satıcılı e-Ticaret Scripti Son Sürüm İndir

HighExpress, bir PHP e-Ticaret Çok Satıcılı MarketPlace Script, HighExpress kendi çok satıcılı pazar oluşturmak için en iyi yoldur.

HighExpress’in özellikleri, kurulumu çok basit, kullanışlı ve sezgisel bir kullanıcı arayüzü, hızlı ve güvenli ve ayrıca düzenli olarak güncellenmesidir.

Highexpress, herhangi bir kullanıcının ürünlerini satın almasına ve satmasına izin verir ve ayrıca mağazanızın içeriğini yönetmek için gerekli tüm araçları içerir.

 

Neden HighExpress’i Seçmeliyim?
Kendi çevrimiçi mağazanızı yaratacaksanız veya satıcıların satışlarından kazanmaları için bir pazar platformu oluşturacaksanız, ihtiyacınız olan komut dosyası budur.

Neden?
Deneyimsiz bir kişi için bile modern, en uygun, basit ve sezgisel bir arayüze sahiptir.
Kesinlikle herkesin kendi mağazasını açmasına izin verir.
Yönetici ve Satıcılar için çevrimiçi ticaretinizi yönetmek için gerekli tüm araçlara sahiptir.
Son olarak, güvenli, hızlı ve düzenli olarak güncellenir.
Nasıl çalışır?
Her şeyden önce, kullanıcılarınıza sitenizde ticaret yapmak için uygun ve eksiksiz işlevsellik sağlayan bir pazar yaratırsınız.
Kesinlikle sitenizin yöneticisi de dahil olmak üzere herhangi bir kullanıcı pazarınızda kendi mağazasını oluşturabilir ve mallarını satabilir
Site yöneticisi, sitesindeki her satıştan kendisi tarafından belirlenen komisyon yüzdesini alır ve her bir dönem boyunca satıcıların kazançlarını öder.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK