Heykeltıraş Kedi Sevgili Scripti Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

778

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Heykeltıraş Kedi Sevgili Scripti Güncel İndir

Maus hareketlerine duyarlı bir arka-plan, üç boyutlu bir görünüm. Devasa bir kalp heykeli…Heykeli yapan yorgun bir kedi, öyle maharetli vuruyor ki kayaya elleri, yukarıdan damlayan boya kan görüntüsü katsa da aşkın rengi kırmızıdır diyor adeta.

Ben çok beğendim. Kediyi izlerken arka fonda çalan bir şarkı var, onuda cuk oturtmuşlar vesselam. Yapanın eline koluna sağlık, forumda bir arkadaş vasıtasıyla elime geçti. Varsa üzerimizde hakkı helal etsin. İyi kullanımlar. 14 Şubat yaklaşıyor ona göre arkadaşlar çok değişik bir sürpriz veya kutlama çeşidi olabilir heykeltıraş kedi sevgili scripti…

Kurulum :

 

Dosyaları ftp ye atmanız yeterli olacaktır. Müzik değiştirmek için hasretimsin.mp3 dosyasını değiştirip aynı isimle istediğiniz şarkıyı atmanız yetecektir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK