GreenMart – Organik ve Gıda WooCommerce WordPress Teması İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

822

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


GreenMart – Organik ve Gıda WooCommerce WordPress Teması İndir

GreenMart, Güçlü Tema Seçenekleri ile dakikalar içinde herhangi bir unsuru ayarlamak ve değiştirmek için esnek ve özelleştirilebilir bir Organik & Yiyecek WooCommerce WordPress Teması, aynı zamanda kod olmadan Google yazı tiplerini çok kolay ve basitleştirebilirsiniz.

GreenMart, özellikle Food & Organic Online Store için tasarlanmış çeşitli amaçlarla kullanılabilir. GreenMart, işletmenizin Google Arama’da yüksek bir derecelendirme aramasına sahip olmasına yardımcı olan tüm SEO standartlarıyla tamamen uyumludur. GreenMart’ın her sayfası tamamen yanıt veriyor, bu nedenle masaüstü, tablet ve mobil cihazlar gibi farklı ekran cihazlarında kolayca görüntülenebilir. Tüm bunlar müşterilerinizi ilginç bir alışveriş deneyimlerine sahip kılar.

GreenMart, farklı 8+ ana sayfa ile birlikte gelen yüksek kaliteli ve akıllı bir tasarımdır ve size geniş seçenekler sunar. Çok fazla zaman harcamadan amacınız için en iyisini bulmak kolay olacak.

 

Müşteriye, verileri daha hızlı bir şekilde içe aktarmak için yeni bir işlev sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. “Tek tıklama içe aktar” dır. “Tek tıklama içe aktarma” ile müşteri, her zamanki gibi içe aktarma adım adım verileri içe aktarmaz. İçerik, Widget, Devrim kaydırıcı, Menü, Özelleştir… gibi tüm verileri içe aktarır.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK