GigToDo 1.4.1 – Freelance Marketplace Script Full İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

931

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


GigToDo 1.4.1 – Freelance Marketplace Script Full İndir

GigToDo bir serbest hizmet pazar betiğidir. GigToDo, işverenlerin projeleri için yetenek bulmalarına yardımcı olan bir platformdur. Hizmet, işverenler ve serbest çalışanlar arasında, marka oluşturmada veya pazarlama çabalarında kendilerine yardımcı olabilecek toplantıları kolaylaştırır ve bu sayede yüksek nitelikli serbest çalışanlardan oluşan geniş bir havuza erişim sağlar. GigToDo, serbest çalışanların ihtiyaç duyduğu bir avcının işverenin ihtiyacı olduğu doğru platformdur. İhtiyacınız olan herhangi bir ürün veya hizmeti hemen bulabilirsiniz – hepsi 5 dolardan başlıyor (ya da yönetici ne fiyat verirse). Sistem, freelancerları hizmetlerini ve çalışma örneklerini göndermelerini sağlayarak ağırlayarak çalışır. Alıcılar basitçe ihtiyaçlarını karşılayacak en iyisini bulmak zorundalar. Yaygın hizmetler arasında logo tasarımı, sözleşme yazımı, hata ayıklama, kartvizit tasarımları ve hatta sanal bir asistan işe alınması sayılabilir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK