Friendica – Sosyal Ağ Platformu Scripti Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1068

Arkadaşlık Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Friendica – Sosyal Ağ Platformu Scripti Güncel İndir

Friendica, işbirliği yapan sunucular arasında dağıtılan “Facebook benzeri” (“Twitter benzeri” yerine) bir sosyal uygulamadır, Genellikle deneyimli sosyal ağ kullanıcılarına aşina olması gereken çok temiz ve anlaşılır bir arayüze sahiptir. Diğer sunuculardaki diğer Friendika üyeleriyle ilişkiler kurabilir, durumlarını, bağlantılarını, fotoğraflarını, videolarını vb. Paylaşabilir, ayrıca Facebook, Twitter, StatusNet, identi.ca, GNU-social, Diaspora gibi diğer sosyal hizmetlerdeki arkadaşlarınızla etkileşime girebilir, ve hatta e-posta adresinizi INBOX. Sosyal akışınız, bloglardan ve RSS yayınlarından gelen içeriğe ek olarak bu hizmetlerden herhangi birini içerebilir. Çok geniş bir özellik listemiz var. Friendica aktif bir gelişme projesidir. Eğer bir geliştirici iseniz, Friendica’yı hızla yaklaşan sosyal web devrimi için en iyi ve en güvenli sosyal platform haline getirmek için yardımınızı kullanabiliriz

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK