Eos v2.0 Url Kısaltma Scripti 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

669

Link Kısaltma Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Eos v2.0 Url Kısaltma Scripti 2020 İndir

Eos v2.0 Url Kısaltma Scripti

Eos url link kısaltma scripti , Basit ve Güçlü bir URL Kısaltma scripti. Kolay kurulum, veritabanı gerektirmez, bağlantıları kolayca kısaltır, güçlü API sistemi, güzel frontend tema ve yönetici paneli ile kolay kullanım. Açık kaynak link kısaltma scripti’dir. Para kazanma özelliği olmaması devazantajı fakat yüksek hitli bir siteniz var ve dışarıya link vermeniz gerekicek . Bu scripti kurarak kendi link kısaltma scriptiniz ile hiç bir aracı bağlantı vermeden kendi siteniz üzerinden linklerinizi kısaltabilirsiniz.

Öncelikle  Link (URL) nedir ?   bunu bir öğrenelim.

Web adreslerinin resmi adı url ‘dür . İngilizce’den bire bir çevirirsek “Standart Kaynak Bulucu” pek anlam ifade etmeyebilir bir ihtimal fakat bu adresler yardımıyla aramış olduğunız Web sayfalarını buluruz. Her Web sayfası yalnız kendine ilişkin bir URL adresine sahiptir. Örneğin ; https://www.phpscripttr.com

 

Şimdi gelelim URL KISALTMA ‘nın ne olduğuna ;

Özellikle adresi uzun ( https://www.phpscripttr.com/category/link-kisaltma-scriptleri/ bunun şeklinde bir adresin , http://urlkisalt.com/a1 gibi adrese çevirdiği ) olan sitelerin genelde rağbet gösterdiği bir sistemdir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK