Discy v3.7.1 – Sosyal Soru ve Cevap WordPress Teması Güncel İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

807

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Discy v3.7.1 – Sosyal Soru ve Cevap WordPress Teması Güncel İndir

Discy, çevrimiçi topluluklar, niş sorular ve cevaplar web siteleri, pazarlama web siteleri, geliştirici web siteleri veya herhangi bir sosyal topluluk için olağanüstü amaçlanan WordPress konusuna şok edici, yetkin ve uyarlanabilir bir sosyal araştırma ve cevaptır.

Discy ayrıca temaya ekstra güç ile geliyor! Detaylı Soru Sayfası, Harika Anket Sayfası, Benzersiz Kullanıcı ve Profil Sayfaları, Kullanıcı Noktaları ve Rozetler Sistemi, Kullanıcılara Sor, Sorular ve Cevaplar Rapor Sistemi, Soruları Takip Et, Sık Kullanılanlara Soru Ekle, Oy Yukarı / Aşağı Sistemi, En İyi Cevap Seçici, Bildirimler, Etkinlik Günlük, Özel Mesajlaşma, Reklam Yöneticisi, Ön Uç Gönderme, Özel widget’lar, SSS Sistemi, Sosyal Medya Paylaşım Düğmeleri, Özel Giriş / Kayıt Sayfaları, Facebook Yorumları ve daha fazlası…

Tamamen Duyarlı tasarım
Retina hazır
Müthiş kontra panel
RTL Tam Destek
Sınırsız Kenar Çubuğu
Sınırsız Renk
HTML5 / CSS3
Üstbilgi seçenekleri – Koyu, Açık, Renkli, Basit üstbilgi
Altbilgi seçenekleri – Koyu, Açık
Engellenen kullanıcılar için harekete geçirici mesaj – Koyu, Açık, Renkli
Gelişmiş Yazı / sayfa seçenekleri – özel arka plan rengi / resmi, özel renkler, özel düzen (sağ kenar çubuğu, sol kenar çubuğu, tam genişlik), öğeleri gizleme / gösterme, sayfa yorumları ve daha fazlası?

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK