Coordino Soru-Cevap Scripti Ücretsiz İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

241

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Coordino Soru-Cevap Scripti Ücretsiz İndir

Coordino soru cevap scripti ile kendinize bir site açabilir ve kullanıcıların sormuş olduğu sorulara ister kullanıcılar ister yöneticiler cevap verebilir.

Sistem Gereksinimleri
PHP 5 veya üstü
MySQL 5.1 veya üstü

Kurulumu
1. Öncelikle bir veritabanı oluşturunuz.
2. Daha sonra Site Dosyaları klasöründekileri sunucunuza atınız. Site Dosyaları > app > config > database_sample.php dosyasının adını database.php olarak değiştirin.
3. Aşağıdaki dosyalara CHMOD değeri olarak 777 veriniz. Eğer chmod değeri nasıl verilir bilmiyorsanız buradaki makalemize bakabilirsiniz.

/app/config
/app/config/database.php
/app/tmp
/app/tmp/cache
/app/webroot/img/thumbs
/app/webroot/img/uploads/users

4. Coordino scripti’nin kurulumuna başlamak için www.site-adresi.com şeklinde sitenize giriş yapın. Otomatik olarak kurulum ekranı gelecektir. İlk kurulum ekranında sizin yazılabilir dosyalarınız görüntülenecek. İlk aşamadan 2. aşamaya geçince database.php dosyasının adını tekrar database_sample.php olarak değiştiriniz ve kuruluma devam ediniz.

Admin Paneli: www.site-adresi.com/admin şeklindedir.
Kullanıcı Adı ve şifreniz kurulum aşamasında yazmış olduğunuz bilgilerdir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK