Concho v1.3 – İK, Danışmanlık Hizmetleri WordPress Tema Tam İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

771

Wordpress Temalar

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Concho v1.3 – İK, Danışmanlık Hizmetleri WordPress Tema Tam İndir

Concho, danışmanlık, kurumsal, finans, ticaret, sigorta ve her türlü Danışman iş şirketi için özel olarak tasarlanmış bir Business WordPress temasıdır ve ilk bakışta ziyaretçinin gözlerini tutuklamak ister. Bu sadece ortak bir WordPress teması değil, danışmanlık ve işletme web siteleri için yeni bir profesyonellik. Tema, danışman ve seçimlerinizle ilgili özel gereksinimlerinize göre kendi yapımınız olarak değiştirmek için bir dizi seçenekle birlikte gelir. Özellikle, tüm danışmanlık iş hizmetlerinizi ve spesiyallerinizi zengin bir görünümde sergilemek için heyecan verici menü, hizmetler, vaka çalışması, taşıyıcı ve blog sayfaları ile birlikte gelen tamamen planlanmış ve amaçlanan odaklı bir temadır. Sadece bu da değil, temanın muhteşem kod kalitesi, okunması kolay belgeler ve kullanıcı dostu desteği web sitenizin oluşturulmasını her zamankinden daha kolay hale getirecektir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK