Cleanto – Temizli Şirketi Yazılımı Scripti 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1035

Firma/Rehber Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Cleanto – Temizli Şirketi Yazılımı Scripti 2020 İndir

Temizlik şirketi yazılımı | hizmetçi rezervasyon yazısı | Ücretsiz temizlik şirketi yönetim yazılımı | halı temizleme | mahrem rezervasyon | Çim Bakımı betiği | Haşere kontrolü rezervasyon betiği

Cleanto randevu rezervasyon sistemi, çok sayıda işletme tarafından kullanılabilecek çok güçlü, esnek ve en uygun maliyetlidir. Her tür temizlik işletmesi, geleneksel rezervasyon, el işleri ustası hizmetleri, ev içi, çamaşırhane, halı temizleme, talep üzerine temizlik, hizmetçi hizmetleri, Haşere Kontrolü rezervasyonu, tesisatçı rezervasyon hizmetleri, mezar bakımı hizmeti, Çim Bakımı hizmetleri ve her türlü hizmet için en uygun olanıdır. bakım ve onarım servis sağlayıcısı firmaların herhangi bir sorun olmadan online rezervasyon almak için. birçok özelliğe sahip işletmeler için otomatik bir online rezervasyon aracıdır. tamamen duyarlı ve kullanımı kolaydır.

Birden fazla şekilde kullanılabilir, Kendi fiyat hesaplama yöntemlerinizi oluşturabilirsiniz, dinamik fiyatlandırma, ek hizmetler, tek sayfa ödeme, görünüm kontrolü, kolay program ayarları, konuk kullanıcı ödeme, kısmi para yatırma, pdf faturası gibi harika özelliklere sahiptir. CSV ihracatı, kupon indirimini ve rezervasyon sisteminizi sizin ve müşterilerinizin cazibesi haline getiren daha pek çok şeyi rapor etmektedir. Ödeme Paypal ekspres ödeme, Authorized.net, Çizgili, 2Checkout, PayUmoney ile kolayca toplanabilir. Ayrıca Eway n Payway ödeme ağ geçitleri, uzantılarla eklenebilir.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK