ChatlakTurk Video Scripti 2020 İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

473

Video Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


ChatlakTurk Video Scripti 2020 İndir

Açıklama :
Admin paneli adresi www.siteadi.com/yonetim dir. Eğer yonetim değilde farklı birşey yapmak isterseniz aynı ayarı “ayar.php” dosyasınada uygulamanız gerekmektedir.
Yönetim panel kullanıcı adı ve şifresi admin’dir. Bunuda “ayar.php” den değiştirebilirsiniz.
Facebook botunun çalışması için ayar.php de Facebook kullanıcı adı ve şifrenizi ayarlamanız gerekmektedir.

Facebook Botunun Kullanımı :
Video grupları var mesela girip videolar bölümüne tıklıyorum ve orada yayınlanan ilk videonun linkini botumuzda video linki bölümüne yazıyoruz videoların ekleneceği kategoriyi seçip videoları ekle butonuna tıklıyoruz ve bot grupta paylaşılan bütün videoları teker teker ekliyor.

ve ayrıca cookie.txt ve sitemap.xml dosyalarına CHMOD777 verin. Yönetim klasöründeki sPing klasörüne de CHMOD777 verin. Eğer CHMOD, Dosya izini nasıl verildiğini bilmiyorsanız buraya göz atabilirsiniz.
Ardından databaseyi yükleyin.

Facebook botunda ve Türkçe karakterde sorun yaşayanlar için gerekli dosyalar scriptin içindeki Diğer klasöründe mevcuttur.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK