Carem Premium One Page Portfolio HTML5 Tema Son Sürüm İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

1066

PHP Scriptler

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Carem Premium One Page Portfolio HTML5 Tema Son Sürüm İndir

Carem temiz, düz, modern ve çok amaçlı bir web sitesi psd şablonu. İşletmelerin proje web sitesi için tasarlanmış şablon, birçok farklı sektördeki şirketler. 1 PSD dosyası dahildir – Tasarım ve html’nin özelleştirilmesi çok kolaydır. Eğer temamı ve desteğimi seviyorsanız, lütfen derecelendirin 5 Yıldız Oranı Şablon Özellikleri

04 Katmanlı PSD dosyaları. Bootstrap 1170px Grid dayanarak. 4 Renk Şemaları: Açık Yeşil / Koyu Yeşil / Açık Turuncu / Koyu Turuncu Güzel Slayt, Hakkımızda, Keşfet, Hizmetler, Takım, Blog, İletişim. Modern, Yaratıcı ve Düz tasarım. Kolayca Özelleştirilebilir Photoshop dosyaları. Her sayfa tamamen katmanlı ve uygun adlarla düzenlenmiştir. Bu PSD teması, Web Sitesi Projesi, Çevrimiçi Portföy, İş Sitesi, WordPress, Joomla ve diğer sistemler için idealdir. Garip ve benzersiz bir arayüz, modern ve etkileyici. Piksel Mükemmel ve Güzel Renk. Google Yazı Tipleri. Ücretsiz Yazı Tipi Tabanlı Simgeler. Ve daha birçok PSD Dosyası Dahil.

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK