Breeze v8.1.3.0 – Arkadaşlık Scripti Ücretsiz İndir

Telif hakkıyla ilgili iletişim için info@tema360.com adresine gerekli bilgileri ulaştırdığınız taktirde maximum 7 iş günü içerisinde gerekli scripti yayından kaldırılır.

Ücretsiz

761

Arkadaşlık Scriptleri

Açık Kaynak

tema360.com

0 Bonus Nedir ?

Açıklama


Breeze v8.1.3.0 – Arkadaşlık Scripti Ücretsiz İndir

Breeze Ultimate, Fb’yi iyi tanıyan sosyal topluluğun tek ve yalnız klonu.Bu, hayalinizdeki web sitesini, Fb gibi kişisel sosyal topluluğunuzu kurmanızı sağlar.Bu yeni sosyal topluluk, önceki sosyal topluluğumuzun en iyi bitlerinden birini ve önceki / Yeni kavramlar bir araya getirmek ve işlemek için basittir.Breeze Ultimate platformu, IE9 sınıfı önceki tarayıcılarla birlikte çok sayıda tarayıcı yardımı ile çok sayıda seçeneğe sahiptir.Ayrıca şık duyarlı tasarıma, retina şovuna hazır, seçeneklere, grafiklere, çizelgelere ek olarak tam fb görünüm , mantıklı haberci, 7.Nesil ileri arama motorları (Üst arama, sayfalar, gruplar, videolar, fotoğraflar, kullanıcılar, yayınlar ve çok kendi profili).

Ücretsiz indirdiğiniz scriptiyi arşivden çıkartın ve veritabanı bağlantısını sağlayacağınız dosyayı düzenleyin. Ardından dosyaları sunucunuza yükleyin.
Eğer sorun yaşıyorsanız, canlı destekten yardım alabilirsiniz.

winrar icon Rar Şifresi: tema360.com


Cpanel Veritabanı Oluşturma | Plesk Veritabanı Oluşturma

Filezilla İndir | CuteFTP İndir

SMS ABONELİK